Regulamin sklepu internetowego STR-Faktor (zakładka Sklep - piły):

 

 1. Sklep internetowy STR-Faktor prowadzi sprzedaż pił taśmowych za pośrednictwem sieci Internet jednak zamówienia przyjmowane również drogą telefoniczną.
 2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie STR-Faktor są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych. Zostały wyprodukowane w USA legalnie wprowadzone na rynek polski.
 3. Na każdy sprzedany towar wystawiamy faktury VAT.
 4. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej GLS.
 5. Możliwe są następujące formy zapłaty:
  Za pobraniem - gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
  Przelew - przedpłata przelewem na konto STR-Faktor, po złożeniu zamówienia.Przesyłkę realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty
 6. Sklep STR-Faktor ponosi pełną odpowiedzialność w przypadku niezgodności towaru z zamówieniem zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Zgłoszenie niezgodności towaru z umową powinno nastąpić bezpośrednio po dostawie towary jednak nie później niż w ciagu 30 dni.
 7. W przypadku niezgodności towaru z umową/zamówieniem, pisemne określenie niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na adres sklepu STR-Faktor, ul. Mrówcza 243, 04-697 Warszawa
 8. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2 w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym opakowaniu, a sam produkt będzie nieuszkodzony, oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres STR-Faktor. Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 2 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania zostaje wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia zostają wysłane do klienta listem priorytetowym. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciągu 7 dni roboczych, Sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.
 9. Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki od Kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan opakowania przesyłki. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, przepakowywania, należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia.
 10. Klient oświadcza, że posiada wiedzę i umiejętności umożliwiające prawidłową eksploatację pił taśmowych
 11. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu STR-Faktor nie stanowią oferty w rozumieniu Kodesku Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę kupna określonego towaru. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki w obecności Kuriera.
 12. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie STR-Faktor. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na powyższe zasady postępowania  i informacje.

Maszyny renomowanych producentów

Nasz sklep prezentuje pełną gamę urządzeń, które sprostają wszystkim Państwa wymaganiom. Są to to przede wszystkim maszyny cenionego producenta JAESPA z Niemiec, a ponadto:

 • zgrzewarki do pił IDEAL
 • piły taśmowe SMART
 • przecinarki
 • wirówki

Sprzedajemy ponadto wirówki przemysłowe i linie wirowania produktów STEIMEL, a także maszyny odlewnicze i piece INDUGA. Prowadzimy również własną zgrzewalnię pił taśmowych.

W STR-Faktor fachowo rozwiązujemy problemy naszych klientów w ramach cięcia piłami i przecinarkami taśmowymi. Nasi specjaliści służą pełną pomocą techniczną – dobierzemy najlepsze wyposażenie odpowiadające procesom cięcia prowadzonym w Państwa przedsiębiorstwie. W razie jakichkolwiek pytań związanych z ofertą pozostajemy do dyspozycji.

Zainteresowała Cię oferta naszej firmy?

Skontaktuj się z nami, a doradzimy najlepsze rozwiązania.


Kontakt z nami

Nasza siedziba


STR-Faktor
Ul. Mrówcza 243
04-697 Warszawa

Kompleksowe rozwiązywanie problemów w zakresie cięcia piłą taśmową. Teoria poparta jest praktyką – zajmujemy się piłami taśmowymi od 1975 roku.

© 2024 STR-FAKTOR - Piły taśmowe SMART, Przecinarki JAESPA, Zgrzewarki, Wirówki

Realizacja: PROPERART